CK Fede

Kuba poklidná

kufr pdf

Termín:30.10. (Ne) - 11.11. (Pá) 2022

změnit termín

Délka pobytu:13 dní, 12 nocí

ID hotelu:971708

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 59 800 Kč

Program

1. den


Letecky Praha - Havana.
2. - 3. den


Havana – bohaté koloniální paláce, pevnosti a chrámy, nejstarší divadlo Nového světa, všudypřítomné pomníky všech kubánských revolucí, Floridita oblíbený bar Ernesta Hemingwaye a kolébka nápoje „daiquiri“; procházka po nábřeží El Malecón; návštěva centra nové Havany La Rampa se známou zmrzlinárnou Copelia
4. - 5. den


Region Pinar del Río – fotogenický kuželový kras s homolovitými tvary hor (mogoty) v údolí Viňales; ukázka výroby doutníků, návštěva jeskyně Los Portales – velitelského stanoviště Che Guevary; orchideárium v Soroa; ukázka zpracování tabáku a koupání na bílých plážích Mexického zálivu.
6. - 7. den


Cienfuegos – prohlídka neoklasicistního centra města; prohlídka Zátoky Sviní, místem vylodění kontrarevolucionářů v roce 1961; návštěva krokodýlí farmy v Guamá; koupání na poloostrově Peninsula de Zapata na plážích Playa Larga a Punta Perdíz.
8. den


NP Lomas de Banao – výlet pěšky nebo na koních údolím cukrovarů Valle de los Ingenios; návštěva jedinečného koloniálního cukrovaru Manaca Iznaga.
9. - 10. den


Trinidad; prohlídka neobyčejně poutavého koloniálního města s množstvím památek a muzeí, posezení u dobrého rumu při poslechu místní hudby; koupání na krásné pláži Ancón s výhledy na pohoří Escambray; možnost fakultativního výletu lodí na Cayo Blanco.
11. den


Santa Clara – město, kde probíhaly nejintenzivnější boje kubánské revoluce a kde je pohřben argentinský lékař, ikona kubánského národa Ernesto Che Guevara.
12. - 13. den


Letecky zpět do Prahy; případně pokračování na mexický Yucatán.Stravování - vlastní
bez stravování
Popis
Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme. Počítáme především s ubytováním v soukromí v tzv. „casas particulares“ (často interiérově značně originálním), které je povoleno v posledních letech jako jedna z mála forem soukromého podnikání. Ale jenom v malokapacitní formě, takže budeme vždy rozptýleni ve více domech po jednom či maximálně dvou pokojích.  Pokoje mají standardně k dispozici sprchu a WC, někdy jsou s klimatizací, někdy pouze s ventilátorem. Pokoje jsou vybaveny dvěma postelemi, často se jedná o dvojlůžka, což je v Latinské Americe obecně běžné ubytování (tzv. matrimonial).   
Cena zahrnuje
průvodce
letenka vč. všech poplatků Praha–Havana–Praha ve výši 25 000 Kč
pronajaté minibusy
7x ubytování v soukromí u kubánských rodin
4x hotel ***
vstupné do NP Banao
informační materiály
Cena nezahrnuje
kubánské vízum – 900 Kč
Jednolůžkový pokoj povinný – 7500 Kč

Kuba poklidná

destinace: Kuba, Varadero

termín:30.10. (Ne) - 11.11. (Pá) 2022 (13 dní, 12 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

Kuba poklidná
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Adventura s.r.o. IČO: 44264704

Podobné zájezdy

Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...