CK Fede

Spa & Wellness Hotel OLYMPIA - Mariánské Lázně - WELLNESS (2)

kufr pdf

Termín:10.06. (So) - 12.06. (Po) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1017988

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 4 910 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje COMFORT, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, vysokorychlostní internetové připojení, elektronický kódový trezor, vysoušeč vlasů, župan, hotelové pantofle. Pokoje s balkonem nejsou na hotelu k dispozici.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
restaurace Sophia, restaurace Athena, lobby bar, výtah, ordinace lékaře. Spa & Wellness centrum se nachází v prvním patře. Disponuje nejmodernějším vybavením se specializací na léčebné, relaxační a wellness pobyty. Nechybí zde ani vyhřívaný krytý bazén s protiproudem a vířivou lavicí. Hostům je k dispozici také finská sauna, klasická parní sauna a relaxační místnost. Wellness centrum nabízí různé procedury, relaxační koupele, zábaly, masáže nebo kompletní wellness rituály. Naleznete zde také beauty centrum s moderním vybavením, které kromě kosmetických služeb, manikúry a pedikúry nabízí také několik druhů ošetření moderními přístroji jako jsou například estetická kryoterapie, kolagenové solárium nebo ošetření galvanickou žehličkou. Spa & Wellness Hotel Olympia**** obdržel od Českého inspektorátu lázní (Ministerstvo zdravotnictví) speciální oprávnění k používání přírodních léčivých zdrojů k lázeňské léčbě. Získání oprávnění předcházel detailní audit činností, a to zejména technického, a hlavně personálního vybavení odborným zdravotnickým personálem. V balneoterapii je využívaná přírodní minerální voda a slatina. Slatinné zábaly mají blahodárný účinek na pohybový aparát, nervy i pokožku, a jsou jednou z předních procedur v rámci termoterapie. Dále je využíván certifikovaný Lesní pramen, jehož chemické složení a celková mineralizace je celosvětově unikátní, zejména k inhalační terapii. V hotelu je pro lázeňské hosty k dispozici lékař, který po vstupní prohlídce hostům doporučí nejvhodnější procedury a léčby. NOVINKA - Přírodní léčivé zdroje v hotelu OLYMPIA ****: Přírodní zdroje s léčivými účinky, ať už jde o minerální prameny, peloidy (tj. rašelinu, bahno a slatinu), či klimatické podmínky, nenajdete všude. Vyskytují se pouze v několika oblastech na světě, mimo jiné ve střední Evropě a v hojné míře právě v České republice. Místo jeho výskytu je vždy unikátní a je klíčové pro složení daného přírodního zdroje. Česká lázeňská medicína, balneoterapie, je neoddělitelnou součástí evropského kulturního dědictví a díky vysoké kvalitě přírodních léčivých zdrojů má mimořádný věhlas a vážnost v povědomí Evropy i v zámoří. SLATINA - využíváme certifikovanou sírnoželezitou slatinu. Slatinné zábaly mají blahodárný účinek na pohybový aparát, nervy i pokožku, a jsou jednou z předních procedur v rámci termoterapie. Hlavní indikace a onemocnění: nemoci nervové (chronické) - termoterapie, nemoci pohybového aparátu - termoterapie Unikátní procedury se slatinou: přírodní slatinný zábal celkový, přírodní slatinný zábal částečný PŘÍRODNÍ MINERÁLNÍ VODA - využíváme certifikovaný Lesní pramen, jehož chemické složení a celková mineralizace je celosvětově unikátní. Využíván je zejména k inhalační terapii. Hlavní indikace a onemocnění: nemoci dýchacího ústrojí - inhalační terapie Unikátní procedury s Lesním pramenem: inhalace, inhalační terapie Faset
FORMA STRAVY
Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu Možnost dokoupení obědů (výběr ze 3 menu dle nabídky - 4 chody) na místě. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte) SPORT V OKOLÍ: Okolí golfového hřiště v Mariánkách slouží především k procházkám a moderní turistice/nordic walkingu. Kvalifikovaný instruktor vám kromě správné techniky také ukáže krásu místní přírody, která vás přiláká i v zimních měsících a třeba na běžkách. Odpoledne s přáteli můžete strávit v lanovém centru nebo si zahrát paintball v autentickém prostředí bývalých kasáren. * Jedinečný Royal Golf Club Mariánské Lázně - nejstarší golfové hřiště ve Střední Evropě. 18-jamkové hřiště nebo 9-jamkové hřiště leží na úpatí Slavkovského lesa, 787 metrů nad hladinou moře, převážně v rovinaté části. * V okolí Mariánských Lázní je velké množství cyklistických tras. * Miniaturpark - Boheminium: park miniatur maket významných českých staveb * Weiden aquapark - Weidener Thermenwelt: nedaleko hranic s Českou republikou, 90 km od Mariánských Lázní * Naučná stezka Lázeňské lesy * Rozhledna Hamelika * Zapůjčení koloběžky u lanovky * Dančí obora * Naučná stezka Kladská * Tip na výlet do okolí: Historický park BÄRNAU - TACHOV - Středověk žít a zažít (36 km). Více informací ZDE Dovolená POD ROZHLEDNOU: Hamelika (vzdálenost 2,4 km), 722 m. n. m., 100 schodů Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma • Rozhledna na Panském vrchu u Drmoulu (vzdálenost 8,1 km), 650 m. n. m., 207 schodů Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda. Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března Vstupné (bez záruky): zdarma
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko (nebo v dětské postýlce) se snídaní ZDARMA!
MOŽNOST KOUPÁNÍ
vnitřní hotelový relaxační bazén, přírodní koupaliště LIDO (2 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km), AQUACENTRUM Františkovy Lázně (30 km).
PARKOVÁNÍ
u hotelu cca 260 Kč / den na parkovištích mimo hotel - cca 130 Kč / den Parkovací místo u hotelu nutné předem rezervovat.
POBYT SE ZVÍŘETEM
Nepovolen.
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Moderní hotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Výhled na nedalekou lázeňskou kolonádu se světoznámou Zpívající fontánou, vzdálenou cca 200 metrů od hotelu, příjemnou atmosféru z pobytu ještě umocňuje. Hotel Olympia je schopen díky svému špičkovému vybavení a úrovni poskytovaných služeb uspokojit nadstandardní požadavky náročných tuzemských a zahraničních klientů. Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo ve městě jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. V Mariánských lázních se léčí nemoci ledvin a močových cest, nemoci nervové, organické nemoci nervové, nemoci zažívacího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, nespecifické nemoci dýchacích cest, nemoci kožní, nemoci pohybového ústrojí. V Mariánských Lázních najdete i plno dalších atrakcí: golfové hřiště, lanovka (s letním provozem) a horské koloběžky, park miniatur Boheminium, v létě jezdí městem turistický vláček aj.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 15.00 - 19:00 hod a večeří od 17.30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
od Prahy: dálnice Praha – Plzeň – Rozvadov, Exit 128 - Mariánské Lázně
PŘÍJEZD VLAKEM
Hotel Olympia je vzdálen od hlavního vlakového nádraží a autobusového nádraží v Mariánských Lázních cca 2 km. V případě potřeby jsme schopni objednat taxi, které Vás na hlavním nádraží vyzvedne a odveze do hotelu. Cestu z hlavního nádraží do hotelu Olympia je možno také absolvovat městskou hromadnou dopravou. Z nádraží (autobusového i vlakového) v Mar. Lázních je možné dostat se k hotelu trolejbusem č. 5, zastávka Městský úřad. Hotel Olympia leží hned vedle Městského úřadu. Cena jízdného je cca 20,- Kč. Platí se přímo u řidiče trolejbusu. Zastávka je u východu z nádraží v Mar. Lázních, směr do centra. Také taxík má stanici přímo naproti nádraží. Cena taxíkem je cca. 120 – 150,- Kč. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 10% za včasný nákup 60 dní před nástupem platí v termínech: 06.01. - 19.12.2023
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT (od 2 nocí, nástup libovolný)
- ubytování s bufetovou snídaní - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
WELLNESS (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- 2x ubytování s bufetovou polopenzí, welcome drink - 1x masáž klasická částečná (20 min) - 1x bylinná koupel (15 min) - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi BONUS: 15% sleva na procedury zakoupené na místě.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
WELLNESS (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s bufetovou polopenzí - welcome drink - 1x aroma masáž (20 min - 1x masáž obličeje a dekoltu pro dámy (20 min) - 1x detoxikační zábal nohou s reflexní masáží rukou pro pány (25 min) - 2x parafínový zábal na ruce (15 min) - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi BONUS: 15% sleva na procedury zakoupené na místě..
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
WELLNESS (5 dní / 4 noci, nástup libovolný)
- 4x ubytování s bufetovou polopenzí - welcome drink - 1x uvolňující masáž s olejem (50 min) - 1x relaxační masáž hlavy (20 min) - 1x bylinná koupel (15 min) - 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min) - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi BONUS: 15% sleva na procedury zakoupené na místě.
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
LÁZEŇSKÁ KÚRA (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)
- 6x ubytování s bufetovou polopenzí - welcome drink - 2 lázeňské procedury / den předepsané lékařem - 1x vstupní a výstupní lékařská konzultace - plán pitného režimu léčebných pramenů - zpráva a potvrzení pro zdravotní pojišťovnu - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi BONUS: 15% sleva na procedury zakoupené na místě.
UPOZORNĚNÍ
INDIKACE A KONTRAINDIKACE LÁZEŇSKÉ LÉČBY: ZDE
LYŽOVÁNÍ
Skiareál MARIÁNKY (1,1 km) - až 758 m n.m., 2 vleky, 1 kabinková lanovka, 2 sjezdovky - 1,5 km sjezdu, umělé zasněžování, večerní lyžování. Pro běžkaře cca 90 km strojově upravovaných běžeckých stop. V místě lyžařská školka, půjčovna lyží a skiservis.
CELKOVÁ KAPACITA
97 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK
50 Kč / osoba / den (od poplatku jsou osvobozeny osoby mladší 18 let a osoby starší 70 let)
AKČNÍ NABÍDKA
SLEVA 10% za včasný nákup 60 dní před nástupem na pobyt
URČITĚ OCENÍTE
Proč SPA hotel Olympia Mariánské Lázně: - luxusní ubytování v blízkosti kolonády - Spa & wellness centrum - kvalitní služby - několikrát týdně taneční či klavírní večery s živou hudbou - Happy hours na nápoje - plavecký bazén SPA & WELLNESS CENTRUM Ve Spa centru jsou poskytovány nejrůznější léčebné procedury i speciální wellness beauty programy za použití nejmodernějších léčebných metod zaměřených na zlepšení tělesné kondice a důslednou regeneraci celého organismu. Léčebné procedury jako hydroterapie, magnetoterapie, fyzioterapie, termoterapie, oxygenoterapie a elektroterapie, stejně jako klasické, reflexní, částečné a celkové masáže, ultrazvuk, lymfodrenáž, biostimulační laser, suché uhličité koupele, přístrojové podvodní masáže, perličkové koupele, parafinové zábaly, plynové injekce, aqua gymnastika a další. Wellness procedury jako např. uvolňující masáž s olejem a relaxační masáž hlavy, aromaterapie, masáž shiatsu, masáž horkými kameny i rozmanitá nabídka ošetření obličeje
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
u hotelu cca 300 Kč / den na parkovištích mimo hotel - cca 130 Kč / den Parkovací místo u hotelu nutné předem rezervovat.
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
Nepovolen.
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
50 Kč / osoba / den (od poplatku jsou osvobozeny osoby mladší 18 let a osoby starší 70 let)
PROGRAMOVÝ POBYT č.6
LÁZEŇSKÝ RESPIRAČNÍ PROGRAM (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou polopenzí - welcome drink - 1x vstupní lékařská prohlídka + předpis pitné kúry lázeňských pramenů - 1x výstupní/závěrečná lékařská konzultace + potvrzení pro zdrav. pojišťovnu - 1x klasická masáž částečná (20 min.) - 3x inhalační terapie FASET - 5x inhalace Lesního pramene - 3x plynová suchá koupel s oxygenoterapií - 2x koupel s olejem ze smrkového jehličí - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi BONUS: 15% sleva na procedury zakoupené na místě.

Spa & Wellness Hotel OLYMPIA - Mariánské Lázně - WELLNESS (2)

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

termín:10.06. (So) - 12.06. (Po) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Spa & Wellness Hotel OLYMPIA - Mariánské Lázně - WELLNESS (2)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117

Podobné zájezdy

Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...