CK Fede

HUMBOLDT PARK HOTEL & SPA

kufr pdf

Termín:08.01. (Ne) - 10.01. (Út) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1010153

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 4 045 Kč

Poloha

Humboldt Park Hotel & Spa nabízí široké spektrum léčebných, wellness i hotelových pobytů. V roce 2020 se hotel výrazně zaměřil na léčebné pobyty s posílením imunitního systému. Vzhledem k těsné blízkosti slavných karlovarských kolonád a horkých pramenů představuje ideální volbu pro všechny, kteří se jedou do Karlových Varů léčit.

V nejbližším okolí se nachází Vřídelní kolonáda – jedna ze čtyř kolonád v Karlových Varech, ve které se vyrábí např. Karlovarská kamenná růže.

Dále pak Rozhledna Goethova vyhlídka – cihlová rozhledna v novogotickém stylu stojí v nadmořské výšce 641 metrů na Výšině věčného mládí a je 42 metrů vysoká. Nahoru na vyhlídkový ochoz vede 165 schodů.

Nebo také Rozhledna Diana – věž z roku 1914 najdete na Výšině přátelství nad Grandhotelem Pupp. Dostanete se k ní pěšky po lesních stezkách nebo lanovkou od Grandhotelu Pupp.

Ubytování

Jednolůžkový pokoj s výhledem do tichého dvora s vlastním sociálním zařízením se sprchou vybavený fénem, psacím stolem, telefonem, TV a trezorem. Dvoulůžkový pokoj Economy s výhledem do dvora nebo s částečným výhledem na řeku Teplá s vlastním sociálním zařízením se sprchou. Pokoje jsou vybaveny fénem. psacím stolem, minibarem, telefonem, TV a trezorem. Pokoje mají pouze manželská lůžka. Dvoulůžkový pokoj Comfort s vlastním sociálním zařízením, fénem, psacím stolem, minibarem, telefonem, TV a trezorem. Do tohoto typu pokoje je možnost přidání dětské postýlky a je také možnost oddělených lůžek. Některé pokoje mají výhled na řeku a některé pokoje mají i balkon. Dvoulůžkový pokoj Deluxe s vlastním sociálním zařízením, fénem, psacím stolem, minibarem, telefonem, TV a trezorem. Možnost přidání přistýlky nebo dětské postýlky. Některé pokoje mají balkon s výhledem na centrum města a na řeku Teplou nebo na tiché nádvoří.

Slevy

Dítě do 3 let zdarma – dětská postýlka na vyžádání zdarma. Sleva 15% při pobytu na 14 a více nocí pro pobyty do 01.09.2022. Sleva 10% při pobytu na 14 a více nocí pro pobyty od 01.09.2022.

Cena zahrnuje

Relaxační pobyt na 3 noci (st-út)

20% sleva na hotelové procedury, vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), wellness set (župan a pantofle) po dobu pobytu.

Cena za osobu / 3 noci s polopenzí a programem. Nástup na pobyt je možný ve středu, čtvrtek, pátek a sobotu (pobyt středa – úterý).

Dítě do 3 let zdarma – dětská postýlka na vyžádání zdarma. Sleva 15% při pobytu na 14 a více nocí pro pobyty do 01.09.2022. Sleva 10% při pobytu na 14 a více nocí pro pobyty od 01.09.2022.

Cena nezahrnuje
 • Rekreační poplatek
 • Pobyt se psem
 • Dítě do 3 let v dětské postýlce se stravou
 • Parkování
 • Dítě 3–13 let na lůžku s polopenzí a volným vstupem do wellness centra
 • Obědy dospělý
 • Obědy dítě 3–13 let
 • Vánoční příplatek dospělý
 • Vánoční příplatek dítě 3–13 let
 • Silvestrovská oslava dospělý
 • Silvestrovská oslava dítě 3–13 let

HUMBOLDT PARK HOTEL & SPA

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Karlovy Vary

termín:08.01. (Ne) - 10.01. (Út) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

HUMBOLDT PARK HOTEL & SPA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178

Podobné zájezdy

Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...