CK Fede

HUMBOLDT PARK HOTEL & SPA

kufr pdf

Termín:04.12. (Po) - 06.12. (St) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1010153

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 264 Kč

Poloha

Humboldt Park Hotel & Spa nabízí široké spektrum léčebných, wellness i hotelových pobytů. V roce 2020 se hotel výrazně zaměřil na léčebné pobyty s posílením imunitního systému. Vzhledem k těsné blízkosti slavných karlovarských kolonád a horkých pramenů představuje ideální volbu pro všechny, kteří se jedou do Karlových Varů léčit.

V nejbližším okolí se nachází Vřídelní kolonáda – jedna ze čtyř kolonád v Karlových Varech, ve které se vyrábí např. Karlovarská kamenná růže.

Dále pak Rozhledna Goethova vyhlídka – cihlová rozhledna v novogotickém stylu stojí v nadmořské výšce 641 metrů na Výšině věčného mládí a je 42 metrů vysoká. Nahoru na vyhlídkový ochoz vede 165 schodů.

Nebo také Rozhledna Diana – věž z roku 1914 najdete na Výšině přátelství nad Grandhotelem Pupp. Dostanete se k ní pěšky po lesních stezkách nebo lanovkou od Grandhotelu Pupp.

Ubytování

Jednolůžkové pokoje comfort s vlastním sociálním zařízením, minibarem, TV, trezorem a připojením k internetu přes Wi-Fi. Koupelna je vybavena hotelovou kosmetikou, sprchovým koutem, bidetem, zrcadlem, fénem a kosmetickým zrcátkem. V pokoji je také k dispozici župan, pantofle, šitíčko, hadřík na čištění obuvi a lžíce na boty. Pokoje jsou s výhledem do tichého dvora nebo na řeku. Velikost pokoje 16–20 m² a velikost postelí 90×200 cm nebo 140×200 cm. Dvoulůžkové pokoje comfort s vlastním sociálním zařízením, minibarem, TV, trezorem a připojením k internetu přes Wi-Fi. Koupelna je vybavena hotelovou kosmetikou, vanou nebo sprchovým koutem, bidetem, zrcadlem, fénem a kosmetickým zrcátkem. V pokoji je také k dispozici župan, pantofle, šitíčko, hadřík na čištění obuvi a lžíce na boty. Pokoje jsou s výhledem do tichého dvora nebo na řeku. Velikost pokoje 25–30 m² a velikost postelí 180×200 cm. Dvoulůžkové pokoje superior s možností jedné přistýlky s vlastním sociálním zařízením, minibarem, gaučem, TV, trezorem a připojením k internetu přes Wi-Fi. Koupelna je vybavena hotelovou kosmetikou, vanou, bidetem, zrcadlem, fénem a kosmetickým zrcátkem. V pokoji je také k dispozici župan, pantofle, šitíčko, hadřík na čištění obuvi a lžíce na boty. Pokoje jsou s výhledem do tichého dvora nebo na řeku. Velikost pokoje 28–34 m² a velikost postelí 180×200 cm.

Slevy

Dítě do 3 let zdarma – dětská postýlka na vyžádání zdarma. SLEVA 15% PRO VČASNÉ REZERVACE 45 A VÍCE DNÍ PŘEDEM, platí pro Komplexní léčebný pobyt, Léčebný pobyt light a Seniorské pobyty na 4 a 5 nocí.

Cena zahrnuje

Seniorský pobyt 55+ 5 nocí

polopenze (snídaně a večeře formou bufetu) uvítací nápoj pitná kúra karlovarských minerálních pramenů, konzultace s lékařem v průběhu pobytu 1× klasická částečná masáž (20 min.) 1× relaxační koupel 1× parafínový zábal rukou 1× oxygenoterapie volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool a sauny) wellness set (župan a pantofle) po dobu pobytu

Cena za osobu / 5 nocí s polopenzí a programem.

Dítě do 3 let zdarma – dětská postýlka na vyžádání zdarma. SLEVA 15% PRO VČASNÉ REZERVACE 45 A VÍCE DNÍ PŘEDEM, platí pro Komplexní léčebný pobyt, Léčebný pobyt light a Seniorské pobyty na 4 a 5 nocí.

Cena nezahrnuje
  • Rekreační poplatek
  • Pobyt se psem
  • Dítě do 3 let v dětské postýlce se stravou
  • Parkování
  • Dítě 3–13 let na přistýlce s polopenzí a volným vstupem do wellness centra
  • Obědy dospělý
  • Vánoční příplatek dospělý
  • Vánoční příplatek dítě 3–13 let
  • Silvestrovská oslava dospělý
  • Silvestrovská oslava dítě 3–13 let

HUMBOLDT PARK HOTEL & SPA

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Karlovy Vary

termín:04.12. (Po) - 06.12. (St) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

HUMBOLDT PARK HOTEL & SPA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178

Podobné zájezdy

Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...