CK Fede

800 888 233 - volejte zdarma
ID: 874304

Bělehrad - letecké víkendy

Termín: 10.09. (Čt) - 13.09. (Ne) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 13 791 Kč

Program
1. den:
přílet do Bělehradu, již cestou z letiště Nikola Tesly do hotelu uvidíte prominentní bělehradské bloky, klasický příklad socialistické architektury postavené po druhé světové válce, a moderní obchodní centra. Během jízdy si vychutnejte pohled a příběhy o západní bráně Bělehradu, slavné bělehradské aréně a monumentálním paláci Srbska. Ubytování, nocleh.

2. den:
po snídani prohlídka Bělehradu, hlavního města, které je dobře známé svými různými architektonickými styly, dynamickou historií a fantastickým výhledem na jeden z největších soutoků řek v celé Evropě. Začněte prohlídku Jugoslávského muzea historie, pamětního komplexu věnovaného životu a činům Josipa Broza Tita, politického vůdce Jugoslávie. Poté projdete kolem stadionu FC Red Star, bývalého mistra Evropy a Světového poháru, a přejdete do chrámu sv. Sávy, symbolu a patrona Bělehradu, působivé budovy, kterou lze vidět z kterékoli části hlavního města. Po krátké přestávce na panoramatické vyhlídce z chrámu povede naše cesta na náměstí Slavija, dále uvidíme kostel sv. Marka, srbský národní parlament a Bílý palác na Náměstí Republiky, které je nejvýznamnějším bodem Bělehradu, budovu Národního divadla a Národní muzeum. Pokračovat budeme po živé ulici Knez Mihailo, hlavní pěší a nákupní zóně, navštívíme pravoslavnou katedrálu, přímo naproti budově srbského patriarchátu. Možnost návštěvy nejstarší kantiny ve městě, navštívíme park Kalemegdan a pevnost Bělehrad, nejvýznamnější kulturně historický komplex města, který se nachází na soutoku řek Sávy a Dunaje. Návrat na hotel, nocleh.

3. den:
snídaně. Dnes je v plánu trasa Novi Sad - Petrovaradin - Sremski Karlovci. Během této prohlídky prozkoumáme nejzajímavější památky Vojvodiny, srbské severní provincie. Projeďeme malebnými scenériemi a proslulou vinařskou oblastí směrem k „Srbské svaté zemi“, která hostí 17 fungujících srbských pravoslavných klášterů. Prohlídka pokračuje na Sremski Karlovci. Sremski Karlovci představuje skutečný klenot srbské kultury a spirituality. Barokní centrum města, budova patriarchátu, katedrála sv. Mikuláše a první srbské gymnázium - to vše činí Sremski Karlovci „muzejním městem“. Dále pokračujeme do města Novi Sad, historické hranici dvou říší - rakousko-uherské a osmanské, což z něho učinilo multikulturní město se zajímavou kombinací architektonických vlivů. Uvidíme ulici Dunavska a Zmaj Jovina, která tvoří městskou pěší zónu, radnici, katolický kostel, staré centrum města, dům manželky Alberta Einsteina Milevy, srbskou nejstarší kulturní vědeckou instituci Matice srbské a synagogy. Pak se vydáme na pravý břeh Dunaje a navštívíme Petrovaradin, tzv. Dunajský Gibraltar, kde se nachází pevnost. Návrat do Bělehradu. Nocleh.

4. den:
snídaně, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Destinace
Srbsko
Hotel
Bělehrad - letecký víkend
Země
Srbsko

leteckou přepravu Praha-Bělehrad–Praha s možným přestupem vč. všech letištních poplatků • transfery letiště–hotel-letiště • transfery v rámci programu • 3 noci ve 2lůžkovém pokoji v hotelech se snídaní • služby průvodce FIRO-tour • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Minimimální počet účastníků
15.
Fakultativní příplatky
pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění – viz katalog str. 11 • 3x večeře (1 990 Kč) • 1lůžkový pokoj (5 290 Kč) • vstupy.
10.09. (Čt) - 13.09. (Ne) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2lůžkový pokoj - 2/0 - Dospělá osoba další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-13 791 Kč
Vybrat termín
2lůžkový pokoj - 2/0 - Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-15 781 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSrbsko
MístoSrbsko
HotelBělehrad - letecké víkendy
2lůžkový pokoj - 2/0 - Dospělá osoba
Termín10.09.2020 - 13.09.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Firo - tour, a.s. IČO: 27869237
2009-2011 fede, s.r.o., Jeruzalémská 3, 110 00 Praha 1
tel.: 420 224 142 340, 420 224 142 350, 420 224 142 356, fax: 420 224 142 341
e-mail: fede@fede.cz
Vytvářím objednávku...